İnsan ve Marka’ya Hoş Geldiniz

 

Bu platform, bizim insan ve marka ilişkisini ve bu ilişkiyi etkileyen faktörleri, iyi uygulamaları, farklı yaklaşımları paylaştığımız bir etkinlik serisi olarak başlamıştı. Bu yıl ise daha çok insana bu içerikleri ulaştırabilmek amacıyla dijital bir platforma dönüştü.

Bu platformda farklı kurumların işveren markası hikayelerini, kurum kültürüne dair yaklaşımlarını, iyi uygulamalarını izleyebileceksiniz. Diğer yandan bu konularda bizlere katkı sağlayabilecek danışmanlar, girişimciler, profesyoneller ya da kişisel hikayesiyle renk katacak yetenekler de konuğumuz olacak.

Konu işveren markası olunca insan ve marka ilişkisi çok daha belirgin ve bu ilişkinin güçlü zayıf tarafları reklamla üstü kapatılamayacak kadar ortada. Dijitalleşmeyle birlikte de bu ilişki artık herkesin malumu oldu. Yani iç iletişim artık içeride kalan bir şey değil. Çalışan deneyimi artık müşteri deneyimi kadar önemli. İşveren Markası artık İnsan Kaynaklarının çalışanlar için bulduğu bir slogan olmaktan çok öte, kurumun stratejik bir konusu.

Bu açıdan insan ve marka ilişkisine daha geniş bir perspektiften bakmak, farklı disiplinlerden ve bakış açılarından faydalanmak, farklı deneyimlere kulak vermenin sizin kendi hikayenize de değer katacağını umuyoruz.

Hepinize iyi seyirler diliyoruz.